službyreferenceo společnostikontakt

OSPOLEČNOSTI

Firma Cascom s.r.o. byla založena v roce 1992.
Zpočátku se firma zabývala dodávkou hardwaru, tvorbou softwaru a poradenstvím v oblasti slévárenství. Tyto činnosti se postupně utlumovaly a od roku 1995 po vzniku střediska účetního poradenství se začala rozvíjet činnost externího vedení účetnictví. Tyto služby se v dalších letech staly hlavní náplní práce firmy. Postupně přicházely další zakázky a firma se dostávala více a více do podvědomí firem využívajících externí spolupráce v oblasti účetnictví a daňového poradenství na Zlínsku. Již v této době byla práce zaštítěna dohledem daňového poradce a v dalších letech i auditora.
V závěru 90. let se začala firma zabývat i externím zpracováním účetnictví několika firem se zahraniční účastí, které vyžadovalo komunikaci v cizím jazyce a zpracování účetních výstupů dle požadavků zahraničních standardů. Spolupráce se zahraničními klienty se i nadále úspěšně rozvíjí.

V současné době došlo ve společnosti k výraznm personálním změnám a nyní jsme opět připraveni nabídnout kvalitní vedení účetnictví za pomoci několika zkušených účetních ve spolupráci s daňovým poradcem a auditorem. Náplní firmy je nejen externí zpracování jednoduchého a podvojného účetnictví, vedení mzdových agend, ale i účetní a daňové poradenství, zpracování podkladů pro finanční ústavy, zprostředkování auditu.

 


Česky | English | Deutsch


  Doporučujeme: Vydas - software s.r.o., Valet MT, spol. s r.o.

  Úvod | Naše služby | Reference | O společnosti | Kontakt
Code by PCHweb